Самоходна бензинова косачка DAEWOO DLM4600SPL 150cc 2.6 kW 460 мм
306.26  /БР / 599.00 лв.
Изчерпан
Бензинова самоходна косачка DAEWOO DLM4600SPL/ 3.5 к.с.
Бензиновата самоходна косачка е подходяща за използване в средната територия. Централното регулиране на височината на косене ви позволява бързо да настроите желаното ниво за косене на трева от 25 до 75 мм. Бензиновата самоходна косачка има висококачествените остриета на ножа са разположени под специален ъгъл и изискват рядко заточване. За да се улесни почистването на косачката за трева, се предвижда дюзата за промиване. Обемът на интегрираният кош за трева е 55 литра. Широчината на рязане е 46 см. Има индикатор за запълване на коша.