Електрическа косачка за трева Daewoo DLMJ1000E 1000W 25 л
/БР
Продуктът е наличен
Само 8 продукта са налични
Мощност: 1.0 kW
Обороти на празен ход: 3450 об./мин
Широчина на косене: 320 мм
Настройкa на височината на косене: 25 мм /45 мм/ 65 мм
Кош за трева: 25 литра
Размер на колела: предни-5.5”, задни-5.5”
Нето/бруто тегло: 7/8 кг
Окомплектовка:
Щепсел
Отвертка
Щипка за кабела
Монтажни инструменти
Електрическа косачка с настройкa на височината на косене 25 мм/45 мм/ 65 мм и обороти 3450 об./мин
Електрическа косачка DAEWOO DLMJ1000E е с мощност 1000W, обороти на празен ход 3450 об./мин и ширина на косене 320 мм. Има настройкa на височината на косене на 25 мм, 45 мм и 65 мм и кош за трева 25 литра. Оборудвана е с предни и задни колела с размер 5.5”. Електрическата косачка е с удобна дръжка за лесно управление.